מסעדה מקסיקנית בתל אביב

מסעדה מקסיקנית בתל אביב

היום כבר לא צריך ללכת רחוק בשביל מסעדה מקסיקנית בתל אביב. מסעדת אמריקה במרכז תל אביב משלבת אוכל מהמטבח האמריקאי והמקסיקני

אנו מכירים היטב את הטורטיות, הגוואקמולה, הנאצ’וס ומגוון מאכלים מקסיקנים נוספים. עם זאת, אין בנמצא מסעדות רבות המגדירות את עצמן בתור מסעדות מקסיקניות ומרכזות מגוון מטעמים מקסיקנים במקום אחד. לכן, עבור אלה שגילו מסעדה מקסיקנית בתל אביב, ועוד במקום מרכזי ופופולארי כמו בית ציוני אמריקה זו הייתה שמחה גדולה. מסעדת אמריקה היא למעשה קומפלקס של מסעדות חדשות בתל אביב, כך שניתן למצוא בה הרבה אוכל טעים ואווירה מדהימה של מוזיקה ונשמה.

דיינר אמריקאי ומסעדה מקסיקנית במקום אחד

גם אם פגשתם מסעדות מקסיקניות בתל אביב, סביר שלא פגשתם עדיין קומפלקס של מסעדה אמריקאית בסגנון ניו יורקי טיפוסי, מסעדה מקסיקנית, בית קפה אמריקאי ובר אמריקאי במקום אחד. מסעדת אמריקה מאחדת את שתי השכנות, ארה”ב ומקסיקו, תחת קורת גג אחת- בית ציוני אמריקה. המסעדה המקסיקנית Gringos Tacos כוללת מטבח מקסיקני עשיר עם בשרים שונים, דגים ופירות ים, ירקות, תירס ומתוקים מקסיקנים טיפוסיים. לא כל מסעדה מקסיקנית בתל אביב מביאה אוכל רחוב מקסיקני ללא פשרות, עם הטעם המתובל והעשיר כפי שהוא במקסיקו. מתוק עם חריף, חמוץ עם מלוח- כאן תזכו לחגיגה ססגונית של טעמים וצבעים.

אירועים עם סובררו

רוצים לערוך אירוע משפחתי בסגנון מקסיקני? להביא את התשוקה המקסיקנית לאירוע השקה של מוצר חדש? מסעדת אמריקה היא גם מסעדה לאירועים והיא תשמח לארח אתכם באירוע פרטי או עסקי הכולל עד 300 איש. שפע של אוכל, מוזיקה ואווירה שכולה נשמה מובטחים לכם ולאורחים. ניתן לערוך את האירוע באחד מאזורי המסעדה, בגינה האורבנית ואף ניתן לערוך ערב סגור שכל כולו האירוע שלכם. אנו מצידנו נדאג לאוכל הטעים, לעזרים כמו מקרן, מוזיקה או הופעה חיה. ללא ספק זה יהיה אירוע בלתי נשכח שכל כולו אמריקה.