מסעדה מיוחדת בתל אביב

מסעדה מיוחדת בתל אביב

בתור קומפלקס של מסעדות במרכז העיר, ללא צל של ספק אפשר להגדיר את מסעדת אמריקה כמסעדה מיוחדת בתל אביב

היום מסעדה אינה רק מקום למלא בו את הבטן, ישיבה במסעדה היא בילוי בפני עצמו ולכן אנשים מחפשים בתוך שפע המסעדות שישנן, במיוחד באזור המרכז, מסעדה מיוחדת בתל אביב בה יחוו חוויה ייחודית ולא עוד ארוחה סתמית. ישנן לא מעט מסעדות מיוחדות בתל אביב אשר בחרו להגדיר את עצמן בנישה מסוימת או מצאו דרכים נוספות מלבד האוכל עצמו בכדי להעביר לאורחים חוויה שונה. מסעדת אמריקה באבן גבירול בהחלט נמנית עם המסעדות האלה, מסעדה שהיא בעצם דיינר אמריקאי, שמציעה אוכל אמריקאי עם נשמה, ולא רק צ’יפס וקולה…

מסעדה אמריקאית בבית אמריקאי, הכי מיוחדת בתל אביב

מסעדת אמריקה היא למעשה קומפלקס של מסעדות וממוקמת באחד המקומות שמביאים את אמריקה לתל אביב- בית ציוני אמריקה. הקומפלקס כולל בתוכו את מסעדת ‘Merica – Soul Food שהיא מסעדה אמריקאית בעלת ניחוחות מניו יורק וניו אורלינס והרבה מאוד נשמה. המנות המוצעות במסעדה הן בעלות טעם עז, רבות מהן הן תבשילים מנחמים שכיף לאכול בחורף הניו יורקי. התפריט משלב בין בשרים שונים, דגים ופירות ים, ירקות ודגנים המספקים מנות מעולות גם לצמחונים או הטבעונים. מסעדת אמריקה נחשבת מסעדה מיוחדת בתל אביב גם בזכות התפריט שהיא מציעה להולכים על ארבע.. כן, לכאן תוכלו להגיע עם הכלב, לבחור לו מנה מהתפריט המיוחד עבורו כשכל ההכנסות ממנות אלה הן תרומה לטיפול בכלבים- מטרה ייחודית וחשובה בפני עצמה.

הצד הלטיני של אמריקה

מסעדת אמריקה כוללת לא רק את ארה”ב. כאמור יש בה מסעדה מקסיקנית המציעה אוכל רחוב מקסיקני מלא טעמים ותשוקה: תבשילי תירס, עוף ובשר, דגים וירקות מלאים בתיבול כמו שרק המקסיקנים יודעים לעשות. במסעדת אמריקה תוכלו לא רק לאכול ארוחה זוגית או משפחתית אלא לערוך בה אירוע פרטי או עסקי באווירה תוססת וססגונית שתביא את אמריקה הישר אליכם ולאורחים שלכם.