דיינר אמריקאי בתל אביב

דיינר אמריקאי בתל אביב

מסעדת אמריקה היא התשובה למחפשים דיינר אמריקאי בתל אביב עם טאצ’ מקומי

רוצים לבלות בתל אביב ולהרגיש ניו יורק? להרגיש את אמריקה בתל אביב? מסעדה אמריקאית בתל אביב בסגנון דיינר היא המקום להרגיש בו את אמריקה מעבר למזון המהיר המוכר לנו. מסעדת אמריקה היא קומפלקס של מסעדות הכולל מסעדה אמריקאית בסגנון דיינר המאפיין במיוחד את אזור ניו יורק ומזרח ארה”ב. הדיינרים כוללים בתוכם מגוון רחב של מאכלים אמריקאים, ביניהם המבורגרים והמאכלים המהירים המוכרים לנו אך לא רק אותם. מעבר למסעדה האמריקאית העשירה ישנה גם מסעדה מקסיקנית בה ניתן לטעום אוכל רחוב מקסיקני טיפוסי, מתובל היטב וססגוני. רוצים רק משהו קטן או כוס קפה טובה? במקום ישנו גם בית קפה אמריקאי וגם בר אמריקאי טיפוסי. ותנחשו היכן נמצאת המסעדה… בבית ציוני אמריקה…

לאכול בתל אביב ולטעום אמריקה

אנו מכירים היטב מסעדות אמריקניות שהן למעשה דיינר אמריקאי בתל אביב, במיוחד רשתות למיניהן, אך מסעדת אמריקה באבן גבירול שונה בשפע שהיא מביאה ובאווירה האמריקאית החמה, אווירת הנשמה המורגשת בה. כבר עיצוב המסעדה בסגנון של דיינר טיפוסי מכניס את הסועדים לתוך אווירה אמריקאית, אל תוך ההווי האמריקאי האמיתי. התפריט מגוון וכולל המבורגרים ונקניקיות אך גם תבשילי בשר וירקות, דגים ופירות ים, סלטים ומאכלים נוספים שאנו לא בהכרח מקשרים לאוכל אמריקאי. המסעדה מביאה את הארלם, ברוקלין וניו אורלינס לתפריט אחד והופעות חיות שמתקיימות במסעדה הופכות את החוויה האמריקאית לשלמה עוד יותר.

לערוך את האירוע שלכם באמריקה

אכלתם במסעדה אמריקנית בתל אביב והרגשתם אמריקה? רוצים לתת את החוויה גם לאנשים שאתם אוהבים? במסעדת אמריקה נשמח לארח אתכם גם לאירועים פרטיים או עסקיים עד 300 איש, כך שהאורחים שלכם יטעמו אמריקה. אתם משיקים מוצר חדש? מתכננים ערב חברה או רוצים לחגוג יום הולדת? אזורי המסעדה השונים מחכים לכם בתוספת כל מה שתרצו, כולל מוזיקה, מקרן וכמובן הרבה אוכל ואוירה.